Компанія Kowa вклала більш півстолітній досвід у галузі проектування та виробництва оптики. Всі оптичні компоненти серії YFII виготовлені з високоякісного японського скла, поверхні лінз і призм мають багатошарове покриття (Fully Multi Coated). У біноклях серії YFII застосоване фірмове, захисне покриття лінз Kowa Repelling (KR). Біноклі 100% водонепроникні, заповнені інертним газом який запобігає появі будь-якого конденсату при перепадах температур. Велике поле зору в 140 м при збільшенні в 6х, дозволяє користувачеві спостерігати за широкою областю з одного положення, забезпечуючи приємніше враження від перегляду.
Kowa Repelling (KR) Coating - це багатофункціональне покриття, спеціально розроблене для біноклів Kowa SV та Kowa YF, яке наноситься на зовнішні сторони лінз, запобігаючи появі подряпин і водночас є гідрофобним та оілофобним. Покриття KR захищає лінзи від будь-якого впливу води (дощ, сніг, туман, бризки або безпосереднє занурення), а також від скупчення бруду, розчиненого у воді та мастил. Достатньо просто інтенсивно струсити бінокль після використання у вологих умовах, і краплі води будуть видалені із зовнішньої поверхні лінз. Це покриття має достатню твердість і перешкоджає випадковій появі подряпин при механічному впливі малої та середньої сили. Це дозволить використовувати прилад у екстремальніших умовах і зберегти при цьому повну функціональність оптики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Колір | Green |
| Артикул | 929336 |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 6 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Тип збільшення | Постійне |
| EAN код | 4580614170536 |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Світлосила | 25 |
| Клас | Для полювання |
| Тип конструкції | Porro |
| Гарантія | 24 місяці |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Кратність наближення | 6х |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 50 - 70 Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Габарити | 160 х 114 x 48 мм |
| Захист | Водонепроникність Захист від запотівання Удароміцний корпус |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Фактор сутінків | 13,4 |
| Реальний кут зору | 8° |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Поле зору на 1000 м | 140 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |