Біноклі преміум класу Kowa Genesis Prominar XD виробляються в Японії з використанням найвищих стандартів. У їх конструкції використовуються компоненти та оптика вищої якості. Бінокль Kowa Genesis Prominar XD 10x22 оснащений 22 мм лінзами, виготовленими з XD-скла з наднизькою дисперсією і з нанесенням гідрофобного покриття, має широке поле зору, і малу величину мінімальної відстані фокусування — 1.2 м. Призми з фазовою корекцією з повним багатошаровим просвітленням та гідрофобним покриттям забезпечують чітке, різке зображення з відмінною деталізацією. Міцний і при цьому досить легкий ергономічний корпус бінокля Kowa Genesis Prominar XD 10x22 виготовлений з магнієвого сплаву, оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним і заповнений сухим азотом, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури.
Фірмове покриття призм Kowa C3 - біноклях Kowa, виконаних за схемою ROOF, використовуються призми Schmidt-Pechan, виготовлені з спеціальних марок оптичного скла з винятковими характеристиками (BAK4 і SK15). Оскільки одна з поверхонь призми Pechan не дає повного відображення, Kowa розробила покриття з найвищою здатністю, що відбиває - "KowaC³". Це дозволило отримати коефіцієнт відбиття вище, ніж в інших покриттів, у яких використовуються срібло або алюміній. Таким чином покриття KowaC має коефіцієнт відображення від 99% і більше у всій видимій області спектру (від 400 до 700 нм).
Наступним кроком у виробництві бінокулярних призм Roof стало застосування спеціального сорту оптичного скла SK15 із високим коефіцієнтом заломлення. Виробляє його лідер з виробництва оптичного скла в Японії, компанія SUMITA. Виготовлення комбінованих призм Roof зі стекол SK15 і BAK4 дозволяє практично позбутися паразитних внутрішніх перевідбиття певною мірою впливають на якість зображення.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменшого збитку і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом, що унеможливлює конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4987646102175 |
| Артикул | 924161 |
| Вага | 325 г кг |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 106 х 112 x 43 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 34 - 72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Діаметр вихідної зіниці | 2,2 мм |
| Захист | Абразивостійкі Вологозахищені Газонаповнені З гідрофобним покриттям Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Колір | Green |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Магнієвий сплав з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | SK15 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1,2 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 104,8 м |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Світлосила | 4.84 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 14.83 |