Наднизька монтажна висота та мінімальна вага Прилада Vortex Viper Red Dot 6 MOA (VRD-6) роблять його ідеальним вибором для ів з вирізами під установку коліматорних Приладів, а монтування, що постачається в комплекті, дозволяє використовувати Прилад на будь-якій , оснащеній Приладьною планкою Weaver. Мінімальна висота дозволяє одночасно використовувати Прилад коліматора разом зі штатним механічним Приладом . Прилад надійно захищений від вологи, пилу, механічних ударів та потужного імпульсу віддачі завдяки герметизації, захисному покриттю лінзи та міцному алюмінієвому корпусу. Об'єктив має повне багатошарове просвітлення, він забезпечує чітке зображення від краю до краю, має необмежене поле зору і необмежене видалення вихідної зіниці. Прилад має десять режимів яскравості та забезпечує тривалість роботи до 30 000 годин на одному комплекті батарей у мінімальному режимі яскравості. Діаметр Приладьної точки становить 6 MOA, що полегшує Приладювання на відстані до 25 метрів. Vortex Viper Red Dot 6 MOA (VRD-6) - надійний Прилад, здатний підняти точність і швидкість з а, дробовика або ичної гвинтівки на новий рівень.
Особливості:
Коліматорний Прилад дозволяє наводити на ціль по точці-мітці, що світиться, спостерігаючи за об'єктом обома відкритими очима, що дуже зручно при по меті, що рухається. Ви одночасно спостерігаєте за метою та наводите на неї . Стрілянина на полюванні спрощується, а головне — стає точнішою, ніж зі звичайним механічним Приладом. Коліматорні Прилади значно спрощують і прискорюють процес Приладювання, оскільки необхідно лише поєднати марку та мету. Приладьна марка не закриває ціль. Ці переваги роблять коліматорні Прилади особливо привабливими для осіб, які не мають досвіду і практично ідеальним Приладом для пневматичної, вогнепальної та метальної середнього та близького радіусу дії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Японія |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| База кріплення | Вівер (21 мм), Пікатінні (21 мм) |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1"(1 MOA)/100 yds |
| Відстройка від паралаксу | Немає |
| Габарити упаковки | 14 х 11.5 х 6.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 46 мм |
| Додаткові характеристики | Розміри Приладу без монтування, мм: 46х27х26<br /> Розміри Приладу з монтуванням, мм: 46х27х35 |
| Діаметр передньої лінзи | 24 мм |
| Діаметр труби прицілу | Немає |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Кріплення Weaver / Picatinny |
| Максимальна кратність, х | 1 |
| Матеріал | Авіаційний алюміній |
| Мінімальна кратність, х | 1 |
| Особливості | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Коліматорний |
| Тип сітки | 6 МОА Dot |
| Код | 875874006027 |