Біноклі цієї серії, за високих оптико-технічних характеристик та помірної ціни, є найбільш універсальними у застосуванні. Мультипросвітлена оптика у поєднанні з великим діаметром лінз передає чітке та світле зображення по всьому полю зору при 16х збільшенні.
Німецькі біноклі Bresser надають найвищу якість оптики у поєднанні з ергономічним сучасним дизайном. Багато розробок, які застосовуються при виготовленні цих приладів, є унікальними та захищені патентами.
Біноклі серії HUNTER – це прилади широкого цільового призначення. Маючи гідні оптичні якості, вони також доступні за ціною. Дана серія біноклів зручна як для прогулянкових спостережень, турпоходів, виїздів на , так і для спостережень за живою природою та спортивними змаганнями.
Бінокль BRESSER HUNTER 16x50 має прогумований, ударостійкий корпус. Спеціальне стійке до стирання, антивідблиску, повне покриття лінз блакитного відтінку захищає від подряпин і сприяє максимальному проникненню світла (не менше 75%), а призми, зроблені зі скла BK7, дозволять отримати більш якісну і контрастну картинку на окулярі. Різкість зображення регулюється центральним колесом, також передбачена можливість корекції діоптрію за допомогою кільця на правому окулярі, щоб підлаштувати пристрій під особисті особливості зору. Також можна відрегулювати міжосьову відстань для максимально комфортного спостереження. При подібних оптичних характеристиках поле цього бінокля перевершує аналогічні моделі інших виробників і при цьому збережені компактні розміри і невелика вага.
Є гніздо для кріплення штатива, що необхідно для отримання стабільного статичного зображення при даній кратності. Кришки для окулярів та об'єктива, м'який кейс та ремінь дозволять захистити бінокль від зовнішніх пошкоджень під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,125 мм |
| Світлосила | 9.8 |
| Артикул | 908576 |
| Клас | Для полювання |
| Тип конструкції | Porro |
| Гарантія | 12 місяців |
| Винесена окулярна точка | 12 мм |
| Кратність наближення | 16х |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Габарити упаковки | 21 х 18 х 8 см |
| Габарити | 197 х 167 х 68 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вага в упаковці | 1,1 кг |
| Лінзи | З повним покриттям, що просвітлює (Fully Coated) |
| Фактор сутінків | 28.3 |
| Реальний кут зору | 4,2 ° |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Поле зору на 1000 м | 73 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 7 м |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Оправи окулярів | Наглазники типу Fold Down, що складаються. |
| Максимальне збільшення: | 16 |
| Матеріал призм | BK7 |
| Тип збільшення | Постійне |
| EAN код | 4007922141473 |