2 ТБ жорсткий диск Western Digital Purple WD23PURZ 3.5″ HDD SATA, буфер 64 Мб, швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв,Швидкість передачі даних: 180 Мб/с. Споживання: 4.7 Вт. Рівень шуму: 27 дБ. Серія purple. Ексклюзивна технологія AllFrame 4K™ працює з потоковою передачею ATA, щоб зменшити пікселізацію помилок і переривання відео, які виникають, коли жорсткі диски комп’ютера використовуються неправильно. Сумісність: відеореєстратори для відеоспостереження, розміри 101.6 x 26.1 x 1470 мм. Вага: 570 г.
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 101.6 x 26.1 x 147 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 0...+60°C |
| Мумкість нагромадження | 2 ТБ |
| Інтерфейс носія | SATA III |
| Клас пристрою | середній |
| Призначення носія | для систем відеоспостереження |
| Об'єм буфера | 64 МБ |
| Споживання | 4.7 Вт |
| Серия диска | purple |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/мин |
| Швидкість передачі даних | 180 Мб/с |
| Сумісність | Відеореєстратори для відеоспостереження |
| Країна- програвач | Тайланд |
| Тип жорсткого диска | внутрішній |
| Тип пристрою | жорсткий диск |
| Форм-фактор диска | 3.5" |