Гібридний інвертор ISolar-SMG-II-6.2KW-Wifi-PL від компанії RADA ENERGY — це багатофункційний пристрій, який ідеально підходить для інтеграції в системи відновлюваної енергії, забезпечуючи стабільне електропостачання як для побутової, так і промислової техніки. Інвертор підтримує під'єднання сонячних панелей і акумуляторів, що робить його універсальним рішенням для автономного та резервного електропостачання.
Гібридний інвертор ISolar-SMG-II-6.2KW-Wifi-PL — це надійне й ефективне рішення для забезпечення електроенергією як в автономних, так і гібридних енергосистемах.
| Характеристика | Деталі |
|---|---|
| Модель | ISolar-SMG-II-6.2KP-PL-Wifi |
| Номінальна потужність | 6.2 KVa / 6.2 KW |
| Паралельне з'єднання | Так, 12 пристроїв |
| Активація літієвої батареї | Так (за допомогою СП або мережі) |
| Зв'язок з літієвою батареєю | Так (RS485) |
| Вхідні параметри | |
| Номінальна напруга | 230VAC |
| Допустимий діапазон напруги | 170-280VAC (для ПК); 90-280VAC (для побутової техніки) |
| Частота | 50 / 60 Hz (автоматичне визначення) |
| Вихідні параметри | |
| Номінальна напруга | 220/230VAC±5% |
| Перенапруга | 12400VA |
| Частота | 50 / 60 Hz |
| Форма сигналу | Чиста синусоїда |
| Час трансформації | 10 мс (для ПК); 20мс (для побутової техніки) |
| Пікова ефективність | 94% |
| Захист від перенавантаження | 5с при навантаженні >=140%; 10с при навантаженні >=110% ~140% |
| Коефіцієнт амплітуди | 3:1 |
| Допустимий коефіцієнт потужності | 0,6~1 (індуктивний або ємнісний) |
| Батарея | |
| Напруга батареї | 48V DC (постійного сруму) |
| Мінлива напруга заряду | 54V DC (постійного сруму) |
| Захист від перезаряду | 63V DC (постійного сруму) |
| Спосіб зарядки батареї | СС / CV |
| Сонячний зарядний пристрій та зарядний пристрій змінного сруму | |
| Тип сонячного зарядного пристрою | MPPT |
| Максимальна потужність фотоелектричної матриці | 6500 W |
| Максимальна напруга розімкнутого ланцюга фотоелектричної матриці | 500V DC (постійного сруму) |
| Діапазон напруги MPPT фотоелектричної матриці | 60V DC ~ 500V DC (постійного сруму) |
| Максимальний вхідний струм від СП | 27А |
| Максимальний струм заряду від СП | 120А |
| Максимальний струм заряду від мережі | 80 А |
| Максимальний струм заряду | 120А |
| Габарити та інтерфейс | |
| Габарити, Д x Ш х В (мм) | 450*300*130 |
| Габарити пакування Д x Ш х В (мм) | 540*390*210 |
| Вага нетто (кг) | 12 |
| Інтерфейс зв’язку | RS232+RS485 |
| У взаємодії з навколишнім середовищем | |
| Діапазон робочих температур | (від -10℃ до 50℃) |
| Температура зберігання | (від -15℃ до 50℃) |
| Вологість | від 5% до 95% відносної вологості (без конденсації) |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Мoдель | WIFI |