Гібридний високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-HFWIM-5KW/48V-80A створений для ефективного і стабільного енергопостачання. Пристрій має номінальну потужність 5 кВт (з короткочасним навантаженням до 10 кВт), підтримує підключення до сонячних панелей, акумуляторів і зовнішньої електромережі. Завдяки вбудованому MPPT-контролеру і зарядному пристрою, інвертор забезпечує високу ефективність і стабільність роботи.
Основні характеристикиІнвертор використовується для:
Kraft KRF-HFWIM-5KW/48V-80A - це надійне рішення для створення автономної або резервної системи енергопостачання, що підходить як для побутового, так і для комерційного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 5 |
| MPPT-контролер | Да |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485, USB, Сухі контакти |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Потужність | 5 кВт ват |
| Потужність пікова (короткочасна) | 10 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 110 / 300 / 450 мм |
| Ток заряда | 80 А |
| Тип акумулятора | AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |