27 689 ₴
Інвертор Must PV19-4024 EXP - це автономний високочастотний однофазний інвертор з номінальною потужністю 4 кВт і можливістю короткочасного навантаження до 8 кВт. Пристрій оснащений вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм, що робить його ідеальним для роботи з сонячними панелями. Забезпечує вихід із чистою синусоїдою для безпечного живлення побутових та офісних приладів. Підтримує акумулятори типу AGM, GEL, LiFePO4 і Li-ion з напругою системи 24 В.
Інвертор ідеально підходить для автономних і резервних систем живлення.

Must PV19-4024 EXP - це надійний вибір для створення автономних або резервних систем живлення, який забезпечує стабільну роботу вашої техніки та економію енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | CAN, RS485, USB, WiFi, Сухі контакти |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 92 % |
| Колір | Білий |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 8 кВт ват |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-450 В |
| Потужність | 4 кВт ват |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 322 / 486 / 134 мм |
| Ток заряда | 100 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |