Продавець Bezpeka Veritas розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
938 відгуків
Участь у державних закупівлях. Співпраця з ВЧ,ГО, Фондами.Детальніше
Магазин Bezpeka Veritas
Графік роботи
  • Понеділок
    08:0019:00
  • Вівторок
    08:0019:00
  • Середа
    08:0019:00
  • Четвер
    08:0019:00
  • Пʼятниця
    08:0019:00
  • Субота
    09:0016:00
  • Неділя
    09:0016:00
Контакти
+380 (50) 105-00-77
Telegram
Bezpeka Veritas
Медолиз Антоніна
вулиця Межигірська, 56, Київ, Україна
bezpeka-veritas.com.uabezpekaveritas@gmail.com05010500770501050077
  • e-mailbezpekaveritas@gmail.com
+380 (50) 105-00-77

Відповіді на головні запитання про Starlink

Відповіді на головні запитання про Starlink

З перших днів вторгнення росії супутниковий зв’язок Starlink, оперативно розблокований над територією України рішенням Ілона Маска, допомагає нашим бійцям на фронті та цивільним в районах, де традиційні засоби зв’язку з інтернетом пошкоджено. Наразі, коли відключення світла стали нашою буденністю Starlink став однією з найважливіших частин автономного живлення оселі та підприємств.

Ми підготовували відповіді на головні запитання про Starlink, що виникають у наших клієнтів.

 

Купить Старлинк в Украине
Що таке Starlink?

 

Starlink — це система супутників на орбіті Землі, розроблена компанією Ілона Маска SpaceX. За допомогою супутників людина практично в будь-якій точці планети може отримати доступ до високошвидкісного інтернету. Звісно, за умови, що вона має обладнання та сплатила тариф.

SpaceX почала працювати над проєктом у 2015 році. Через три роки компанія вже вивела на орбіту перші прототипи, а в 2019 — повноцінно запустила програму з 60 робочими супутниками. Станом на початок 2022 року в сузір'ї Starlink було вже понад 2 тис. супутників — приблизно 520 тонн електроніки.

SpaceX має великі плани на розвиток космічного інтернету: до 2027 року вони хочуть розмістити на орбіті понад 42 тис. супутників. Для розуміння масштабів: станом на початок літа 2022 року в космосі всього було трохи більше 13 тис. супутників, запущених за всю історію освоєння позаземного простору.

Зараз обладнання Маска — найяскравіші об'єкти в небі, які можуть заважати спостереженню за космічним простором. Вони настільки яскраві, що їх можна побачити неозброєним оком, якщо знати точний час проходження супутників над вашим регіоном. SpaceX пообіцяла розв'язати цю проблему до масового збільшення свого сузір'я.

Варто зазначити, що Ілон Маск не був першовідкривачем ідеї космічного інтернету. Але Starlink наразі вважається найшвидшим космічним провайдером. Компанія Маска досягла цього, розмістивши свої супутники на умовно невеликій висоті — від 328 до 614 км. Для порівняння, один із найбільших конкурентів Starlink — Hughesnet, компанія, яка створює космічний інтернет із 1996 року, — розмістила свої супутники на геостаціонарній орбіті (від 35 тис. км). Через таку відстань передача даних від обладнання Hughesnet займає приблизно в 10 разів більше часу.

У низької висоти Starlink є додатковий бонус: якщо якийсь супутник вийде з ладу, менша ймовірність, що він зіткнеться з іншим космічним апаратом.


 

Старлинк купить
Як працює Starlink?

Інтернет, до якого ми звикли, працює на дротах — це або кабельна технологія, або оптоволоконна. Саме по дротах «тече» зв'язок зі світовим павутинням. Технологія старлінка замість умовних дротів використовує радіосигнали від наземних станцій-шлюзів до супутників, які направляють його назад, у користувацькі термінали  старлінк на Землі. Термінал підключається до Wi-Fi-роутера старлінк (він входить у набір) та забезпечує користувача інтернетом.

Основна мета проєкту — створення високошвидкісного інтернету в космосі з мінімальною затримкою відповіді. Крім того, за допомогою старлінка можна швидко відновлювати зв'язок та інтернет-покриття у критичних ситуаціях. Наприклад, ще навесні за допомогою цієї технології Vodafone відновив зв'язок у деокупованих населених пунктах. Схема використання Starlink як ключового розподільчого термінала для екстреного чи тимчасового відновлення мережі застосовується мобільними операторами і зараз.

Зараз космічний інтернет Маска працює в 36 країнах світу — там, де є наземні станції-шлюзи. Щодо України, то запуск став можливим завдяки шлюзу в Польщі — саме тому в східних областях нашої країни якість мережі трохи гірша.

За словами президента SpaceX Гвін Шотвелл, перемовини про запуск Starlink в Україні велися ще за 1,5 місяця до вторгнення росії. Компанія декілька місяців працювала над отриманням дозволу від українського уряду, і твіт Михайла Федорова, опублікований 26 лютого, фактично став цим дозволом.

Цікаво, що на карті покриття компанія відзначила регіони, де не планує запускати роботу. Йдеться про росію, Китай, Кубу і Північну Корею.

 

Де придбати Starlink?

Відповідь дуже проста — на нашому сайті bezpeka-vertias.in.ua. Ніяких проблем з тим, щоб абсолютно офіційно замовити термінал в Україну на сьогодніший день не існує. У наш пакет також входить оплата за перший місяць користування Starlink.

Абонплата для України сягає 75$ на місяць, за стандартний тариф. По офіційному курсу ПриватБанк виходить 3000 грн на січень 2023 року. Це стандартний тариф з фіксованою геолокацією. Тобто ви вказуєте де ви плануєте використовувати ваш прилад.

Також існує тариф RV - який вирішує проблеми з інтернетом у дорозі. Це можливо завдяки розширеним можливостям GPS. Тож антена підключається до більшої кількості супутників і забезпечує стабільне підключення будь-де. Абонентська плата – $135

Тариф можна змінити в будь який час через особистий кабінет

 

 

 

 

 

Що знаходиться в коробці?

Зараз в Україну постачають термінали 2 покоління (Gen 2) з прямокутною антеною та модемом-роутером без Ethernet-порту. 

Тож в коробці буде:

– сама антена, 

– нога для її встановлення на горизонтальній поверхні,

– 23-метровий (75 футів) кабель між антеною та модемом-роутером, 

— модем-роутер, 

– 1,8-метровий кабель живлення,

– інструкція по збірці в трьох картинках.

 

 

 

 

Чи складно зібрати та налаштувати систему?

Слова про інструкцію в трьох картинках не є художнім перебільшенням. І справді, збірка Starlink займає лічені хвилини:

– поставити антену на ногу, перед цим під’єднати до неї провід відповідним кінцем

– розмістити антену у бажаному місці та надійно закріпити

– розмістити модем-роутер у бажаному місці

– протягти кабель від антени до термінала

– під’єднати кабель живлення до 220 В

– через додаток Starlink для Android чи iOS налаштувати Wi-Fi мережу

– приєднатися до нової Wi-Fi мережі, зачекати близько 10-15 хвилин першого разу і насолоджуватися супутниковим інтернетом.

Де розмістити антену Starlink?

Система має мати прямий контакт між антеною та супутниками. Тому чим більш відкритим буде небо в місці розміщення антени — тим краще. Антена розрахована на роботу в режимі 24/7/365, тож захищена від погодних умов, а для боротьби зі снігом має вбудований обігрівач.

 

Додаток Starlink має спеціальний інструмент Check for Obstructions, який дає практичну відповідь, куди можна, а куди не можна ставити антену. Їм можна користуватися і до замовлення термінала, щоб оцінити реальну можливість зв’язку.

Важливо: антена може рухатися під час роботи, а розміщена майже горизонтально, тому в будь-якому випадку її не можна кріпити близько до стін чи інших конструкцій

Наскільки швидкий Starlink?

У середньому це десь 200-250 Мбіт/с download, 20-30 Мбіт/с upload та пінг 35-45 мс., це вище середнього по Україні.

Скільки енергії споживає Starlink?

 

Наразі це питання є актуальним як ніколи, тим, хто планує використовувати Starlink з живленням від автономного джерела.

В перші місяці роботи Starlink, кожний термінал споживав понад 100 Вт. Але інженери поступово знижують цей показник шляхом програмних оновлень. На осінь 2022 року консенсус в інтернеті сходиться до значення близько 50 Вт.

Чи справді гарантує Starlink доступ до мережі під час блекауту енергомережі?

Звісно, повних гарантій від апокаліпсиса не дасть ніхто. Але поки над Україною працюють супутники SpaceX, щомісячну абонплату сплачено, а термінал має джерело живлення, то користувач Starlink буде мати доступ до інтернету незалежно від стану електропостачання, стільникового зв’язку, провідних мереж. Так що відповідь – “так”!

Інші статті
  • Портативний РЕБ ACASOM – ефективний РЕБ для піхоти
    Портативний РЕБ ACASOM – ефективний РЕБ для піхоти
    У сучасній війні дрони стали однією з найбільших загроз для військових. FPV-дрони та розвідувальні DJI Mavic активно використовуються для атак, розвідки та коригування вогню. Портативний РЕБ ACASOM — це компактний і потужний пристрій, здатний глушити сигнал керування дронами, роблячи їх неефективними. У статті ми розповімо, чому ця глушилка дронів ідеально підходить для піхоти, які переваги вона дає бійцям на передовій та як її можна використовувати для захисту від БПЛА.
    Повна версія статті
  • 🔥 "Отаман" VS Avenger Booster: Найкращий посилювач для дронів?! 🚀
    🔥 "Отаман" VS Avenger Booster: Найкращий посилювач для дронів?! 🚀
    🚀 «Отаман» vs Avenger Booster: Хто лідер серед підсилювачів сигналу? Якщо вам потрібен максимально стабільний і потужний сигнал на великих відстанях - вибір очевидний! «Отаман» перевершує Avenger Booster за потужністю (20 Вт проти 10 Вт х2), дальністю (30 км проти 20 км) і чистотою сигналу (≤3.5dB проти 52.5dB). Надійний алюмінієвий корпус, захист від погодних умов і підтримка широких каналів роблять його найкращим рішенням для професіоналів. 🔥 Обирайте «Отаман» - вибір сильних!
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner