247 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 900 ₴
Вбудований блок живлення GV-SPS-C 12 V3 A-L (36 W) з імпульсним входом 110-240 В дає на виході такі параметри електричного струму 12 В/3000 А(36 W). Обладнаний захистом від коротких замикань і різких перепадів напруги в мережі.
Перфорований корпус сірого кольору створює природну вентиляцію, що захищає джерело живлення GV-SPS-C 12V3A-L (36W) від перегрівів. Діапазон робочих температур від -20 ~ +50 oС. Ступінь захищеності від потрапляння пилу та вологи — IP20.
Тип під'єднання до мережі — клемник. Спосіб під'єднання споживача — гвинтові клеми. Індикація під'єднання до мережі — світлодіод зеленого кольору. Модель обладнана регулятором вхідної напруги.
Блок живлення GV-SPS-C 12 V3A-L (36W) використовується для забезпечення живлення камер у системах відеоспостереження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Потужність | 36 ват |
| Номінальна сила струму | 3000 |
| Тип | імпульсні блоки живлення |
| Тип захисту | IP20 |
| Тип індикації | світлодіод (зелений) |
| Тип корпусу | перфорований |
| Тип підключення | клемник |
| Колір | Сірий |